Microsoft Excel 2011

Microsoft Excel 2011 for Mac Preview 14.0.0

Nareszcie arkusz kalkulacyjny z prawdziwego zdarzenia

Zalety

  • Przejrzysty i wygodny interfejs
  • 100 proc. zgodność z wersją dla Windows
  • Zaawansowane opcje współpracy

Wady

  • Powolne uruchamianie się

Niezbędny
10

Microsoft Excel 2011 dla Mac to najnowsza wersja tego arkusza kalkulacyjnego, przeznaczona na platformę Apple. Nareszcie mamy do czynienia z programem spełniającym, a nawet przewyższającym biznesowe standardy.

Microsoft Excel 2011 dla Mac wygląda świetnie. Zastosowano tutaj interfejs wstążki, znany z Microsoft Office 2010 dla Windows i dostosowano go graficznie do macowych standardów. Zaowocowało to bardzo funkcjonalnym środowiskiem pracy, które pozwala w szybki sposób dotrzeć do potrzebnych funkcji.

Wygląd to jednak nie wszystko. Microsoft Excel 2011 dla Mac oferuje nam 100 proc. zgodność z odpowiednikiem dla Windows. W przypadku arkusza kalkulacyjnego jest to wyjątkowo ważne. Wszystkie formuły, tabele przestawne i wykresy działają i wyglądają tak samo, niezależnie od systemu. W Microsoft Excel 2011 nie ma mowy o niezgodnościach, mogących zafałszować nasze dane.

Microsoft Excel 2011 dla Mac posiada całe mnóstwo przydatnych funkcji. Mamy możliwość zaawansowanego filtrowania i analizowania danych, a także automatyzacji niektórych funkcji. Bardzo rozwinięto możliwość współpracy grupowej nad jednym dokumentem. Możemy współdzielić skoroszyt z współpracownikami, a także edytować go zdalnie.

Microsoft Excel 2011 dla Mac to produkt prawie doskonały. Co prawda pogram mógłby się uruchamiać odrobinę szybciej, ale w porównaniu z konkurencją jest to i tak wynik rekordowy. Microsoft Excel 2011 prezentuje bardzo małe zapotrzebowanie na zasoby naszego Maca. W trakcie testów zajmował on mniej pamięci RAM niż klient Twittera Echofon.

Microsoft Excel 2011 dla Mac to najlepszy arkusz kalkulacyjny dla systemu Mac OS X jaki pojawił się do tej pory na rynku. Jest wygodny, szybki i do tego w pełni zgodny z wersją na Windows, a co najważniejsze, ma ogromne możliwości.

Microsoft Excel 2011

Download

Microsoft Excel 2011 for Mac Preview 14.0.0

Opinie użytkowników o Microsoft Excel 2011